Nasza oferta

   Czym jest oferta naszego sklepu?  Sądzimy, że tym wszystkim co znajduje zapotrzebowanie w momencie wystroju Waszego mieszkania, domu czy biura. Jest też zapewne prezentacją szerego rodzaju artykułów, upominków, elementów wyposażenia, których zadaniem ma być uzupełnienie wnętrz w których codzienne przebywamy o  nowy wymiar i charakter. Nadanie im nowego znaczenia, inspiracją do poszukiwania tego co stanowić może o ich niepowtarzalności i nowoczesności. Stworzyliśmy stronę internetową sklepu My Home, aby dać odzwierciedlenie Państwa  kreatywności i w co gorąco wierzymy nieskrępowanemu potencjałowi skumulowanemu w wyobraźni naszych klientów.

   Proponujemy zatem eleganckie  lampy stołowe z szeroką gamą abażurów, różnorodne formą i wielkością doniczki, osłonki, dzbanki.  Dla miłośników surowego skandynawskiego minimalizmu przygotowaliśmy szereg dodatków do wyposażenia kuchni czy jadalni. Jest też coś dla miłośników przedmiotów swym rodowodem dizajnerskim sięgającym po tradycyjne wiejskie zagrody. Wielu z Państwa zaintrygują także klasyczne wyroby z metalu. Na szczególną uwagę zasługują tu małe meble -stoły, stoliki, a także jakże trwale zakorzenione w naszym pojęciu lat minionych klasyczne świeczniki i kandelabry. Nie zapomnieliśmy także o naszych najmłodszych klientach. Wielu z nich zapewne  znajdzie tu interesujące pojemniki, pudełka, wieszaki czy ażurowe klatki. Z wielką radością prezentujemy także cztery kolekcje naczyń wykonanych z aluminium. Kolekcje “London Blue”, “Warsaw White”, “Paris Red” ,czy “Baltic Perl” są przykładem bardzo nowatorskiego poszukiwania coraz to nowych materiałów we współczesnym światowym zdobnictwie.

   Nie sposób wymienić wszystkiego. Z wielką nadzieją wierzymy jednak, że każdy kto zajrzy na strony MyHome będzie w stanie znaleźć coś szczególnego dla siebie.

 

Oferta specjalna

   Przedmioty których niepowtarzalne walory dizajnerskie stanowią o ich oryginalności powinny naszym zdaniem znaleźć specjalne miejsce na naszej stronie. W tym dziale prezentujemy wszystkie te artykuły, które urzekły nas , właścicieli My Home.

   Chcemy w sposób szczególny promować nowatorskie pomysły w sztuce tworzenia użytkowych przedmiotów. To one wyznaczają nowe trendy i niejednokrotnie wyznaczają nowe standardy we współczesnym wzornictwie. Niechże nie zabraknie ich także na naszej stronie internetowej. 

 

Niezmiernie w to wierząc.
Życzymy udanych zakupów.