Rabaty i promocje

   Chcielibyśmy aby nasi stali klienci otrzymywali  od nas atrakcyjne kupony rabatowe. Z myślą o Was stworzyliśmy  specjalny program z  dodatkowymi zniżkami na zakupy dokonywane przez naszych stałych klientów na stronie www.myhome-24.pl. Zapraszamy do skorzystania z Programu Rabatowego – MyHome.

Zasady przystąpienia do Programu Rabatowego My Home :   


1. Aby przystąpić do Programu Rabatowego My Home możesz być zarówno zarejestrowanym użytkownikiem sklepu internetowego znajdującego się pod adresem : www.myhome-24.pl lub też możesz przystąpić do programu dokonując zakupów jako niezarejestrowany użtkownik.


2. Aby otrzymać kupon rabatowy  musisz dokonać zakupów w sklepie internetowym My Home. Po dokonanych zakupach otrzymujesz specjalny kod który umożliwi Ci dokonanie kolejnych zakupów na preferencyjnych warunkach. Wysokość upustów cenowych określana jest procentowo I  uzależniona jest od j sumy dokonanych w sklepie internetowym www.myhome-24.pl  poprzednich zakupów. Wysokość przyznanego rabatu zarówno procentowa jak i kwotowa widoczna jest w po otrzymaniu kodu rabatowego.

4. Rabat uwzględnia kwotę dokonanych przez Kupującego transakcji w poprzednim wejściu do sklepu wynosi :

  Po przekroczeni łącznej wartości poprzednich zakupów w wysokości 500,00 zł
   -      2 %
  Po przekroczeni łącznej wartości poprzednich zakupów w wysokości 1 000,00 zł
   -      3 %
  Po przekroczeni łącznej wartości poprzednich zakupów w wysokości 1 500,00 zł
   -      5 %
   Po przekroczeni łącznej wartości poprzednich zakupów w wysokości 2 500,00 zł
   -      7 %